Producent sukienek LEJDI - hurtownia sukienek damskich i dziecięcych

Jesteśmy producentem marki LEJDI. W naszej hurtowni znajdziesz sukienki na każdą okazję, wieczorowe, na wesele. Również sukienki dla dziewczynek na wesela, chrzty, komunie. Nasze sukienki są wykonane z dbałością o detale , z wysokojakościowych szyfonów, koronek.  Współpracujemy bezpośrednio z dużymi fabrykami, które wykonują produkty zgodnie z naszymi wskazaniami, dzięki czemu mamy najniższe ceny i wysoka jakość. Nasze produkty są oryginalne - zdjęcia są zdjęciami faktycznie sprzedawanych sukienek ( nie są to kopie szyte na wzór zdjęcia ). Sprzedajemy wyłącznie legalnie działającym firmom, w Polsce jak również w całej Unii Europejskiej - po dokonaniu rejestracji prosimy o przesłanie na nasz adres mailowy: zamowienie@lejdi.pl dokumenty firmowe nip, regon, wpis do ewidencji działalności gospodarczej. Po otrzymaniu dokumentacji i zweryfikowaniu poprawności aktywujemy konto ze statusem "hurtownik". Wystawiamy faktury VAT , wystawiamy również faktury 0% vat dla podmiotów zagranicznych ( posiadamy odpowiednie uprawnienia do realizacji sprzedaży zagranicznej oraz korzystne umowy ze spedytorami DHL, GLS).

Zapraszamy do współpracy: 
- Hurtownie
- Sklepy stacjonarne
- Sklepy internetowe

Czas realizacji to 2 dni robocze. Wszystkie produkty dostępne są od ręki w magazynie. Realizujemy sprzedaż pojedynczych sztuk jak również większej ilości. Dla zainteresowanych udostępniamy plik XML do zintegrowania ze sklepem internetowym.

W razie potrzeby  - braku danej ilości na magazynie - możemy odszyć większą ilość wybranych modeli ( czas dostawy ok 30dni, opcja przy większej ilości zatowarowania) - zapytania proszę przesyłać na maila.


Ceny podane w hurtowni są cenami brutto.


Nazwa firmy:  www.lejdi.pl  ANNA KĘDZIA

Właściciel sklepu : Anna Kędzia

Siedziba firmy :      Ul. Lelewela 3/9  
                            75-450 Koszalin

Działalność  gospodarczą prowadzimy  od  2007 roku na  podstawie:  wpisu do ewidencji nr 39238 dokonanego   przez Prezydenta Miasta Koszalina
NIP: 669-218-75-54 

Regon: 320427972
PKD  52.61.Z : Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej

 

Kupując u nas masz gwarancje bezpieczeństwa i oryginalności.

 JESTEŚMY RZETELNĄ I ZAUFANĄ FIRMĄ, KTÓRA JEST JUŻ NA RYNKU OD WIELU LAT. SPRAWDŹ NAS !!!